כיורים לחדרי הרחצה, פתרון מושלם בהתאמה אישית .

הפיתוחים הטכנולוגיים המתקדמים והמודעות הרבה לשילוב הנכון שבין פונקציונאליות ליופי הובילו ליצירת כיורים לאמבטיה בשלל של דגמים צבעים ועיצובים. אומנם, גם בזלצמן דיזיין ניתן למצוא מגוון רחב מאד של כיורים לאמבטיה המספקים מענה לכל לקוח וניתנים להתאמה מדויקת לכל חדר רחצה. הכיורים המוצעים כיום בשוק המסחרי מאפשרים מצד אחד ליהנות ממראה מיוחד, מסוגנן ומעוצב, וגם מנוחות  בחדר הרחצה. הם משתלבים נהדר לצד האלמנטים השונים בחדר  ויוצרים מראה מושלם.כיורים לאמבטיה עשויים מחומרים שונים, הם מגיעים במידות שונות ובעיקר ניתנים להתאמה לכל מקום ולכל  חדר אמבטיה.

ליהנות משפע של אפשרויות תחת קורת גג אחת.

בזלצמן דיזיין מציעים לכם מגוון של כיורים לאמבטיה שכל אחד מהם מיוצר בעיצוב ייחודי . ניתן למצוא כיורים לאמבטיה, המתאימים לפינותיו של חדר הרחצה, וגם כיורים לאמבטיה מעוגלים או אובאליים. ישנם כיורים תלויים וכיורים העומדים על רגל אחת. אפשר למצוא כיורים המעוצבים בסגנון מינימליסטי וגם כאלה המעוצבים בסגנון ססגוני . כל אלה מאפשרים למצוא את הפתרון המתאים ביותר ובהתאם גם לתכנן את חדר הרחצה שבו מעוניינים. שלא כמו בעבר, כיורים לאמבטיה הם הרבה יותר מכיור שמשתמשים בו. הם חלק בלתי נפרד מהמראה הכולל של חדר הרחצה והם אלה, העשויים להפוך אותו למעוצב ויפה הרבה יותר. יש להם נוכחות והם, ללא ספק, מסוגלים ליצור את המראה המושלם.

פתרונות בהתאמה אישית

בזכות מבחר רחב  של כיורים לאמבטיה, כל אחד יכול לאתר את הפתרון המתאים לו ביותר בהתאם לצורך. בזלצמן דיזיין מעמידים לרשותכם צוות של מומחים שיעזרו לכם לבחור את הכיור המתאים לחדר הרחצה שלכם, תוך התייחסות למידותיו של החדר ושל הכיור, תוך התייחסות לסגנון העיצוב הרצוי וכמובן גם תוך התייחסות למחיר. כל הכיורים בזלצמן דיזיין הינם כיורים באיכות  גבוה העומדים בתקנים השונים הנדרשים לשם ייצורם ומעוצבים בהתאם לסגנונות וטרנדים חדשים. כיורים לאמבטיה  משלבים באופן מושלם בין כל הפרמטרים השונים שצריך לחדר הרחצה: יופי, איכות ופונקציונאליות!