מי מאיתנו לא אוהב לאכול בשר, דגים וירקות צלויים על האש?

שיפודים, לבבות, כבדים הם מעדן בשרי שכולנו אוהבים לאכול בבילויים, פיקניקים, מסיבות ברביקיו וערבים עם חברים במרפסת.

גם אם אתם טבעונים או צמחונים ניתן תמיד לצלות ירקות וגם פירות על האש כמו חצילים, גמבות, קישואים למעדני אנטיפסטי.

אם אתם מתגוררים בעיר אילת אתם בוודאי עם אופי חברותי מאז שאוהב לבלות עם חברים ומשפחה ואם כבר לבלות אז למה לא לעשות מנגל ומסיבות על האש? 

מנגלים באילת מה מתאים לכם?

כיום יש מגוון סוגים ודגמים של מנגלים שאיתם אפשר לצלות בשר, דגים, ירקות ושאר מאכלים טעימים לפי בחירתכם בסגנונכם אם מנגלים ביתיים, מנגלים המיועדים למרפסת, מנגלים חשמליים וכמובן מנגלים על גחלים.

לכל סוג מנגל איכות וטעם ייחודי משלו ולכן יש להתאים את הסוג המתאים לכם ביותר. 

אז אם פעם שרצינו לאכול על האש היינו חייבים לצאת לפיקניק בפארק ולפתוח מנגל, להתחיל לצלות את הבשר המאכלים האהובים שלנו, כיום אפשר במגוון מנגלים ביתיים, מנגלים מבוססים על גז או מנגלים חשמליים שניתן לבחור אותם במגוון צורות וגדלים ובהתאמה אישית לפי סוג האירוח וכמות האנשים שיש לנו בבית. 

מנגלים באילת – מנגלים ביתיים או מנגלים חשמליים ?

מנגל ביתי הוא מנגל חשמלי מתאים לשימוש בבית ובגינה, קחו בחשבון שזה יכול לקחת לכם יותר זמן ממנגלים על גחלים אבל התוצאה והטעם בהחלט דומה.

מנגל חשמלי מגיע במגוון גדלים, צורות וסוגים, יושב על השיש או עומד על עמודים.

קיימים מנגלים חשמליים הדומים למנגלים על גחלים אך מתחת להם יש גוף חימום על 200 מעלות צליה אחידה 

מנגלים על גז

מנגלים על גז חייבים להיות מחוברים למקור גז בטוח, לבלוני גז  או גז ייעודי.

מנגלים מבוססי גז מיועד על פי רוב למרפסת או לגינה ומגיעים במגוון רחב של משטחים, צורות  וגדלים לפי בחירתכם ובהתאמה אישית לפי סגנון.  הם מאפשרים צלייה בטוחה של מגוון מזונות שונים והטעם יוצא טעים מאוד. 

מנגלים על גחלים

מנגלים על גחלים מדובר על המנגלים שכולנו מכירים איתם אנחנו יוצאים לחופשות, פיקניקים ומסיבות עם חברים. המאכלים יוצאים טעימים וחמים עם טעמים משובחים של בשר, דגים וירקות.