אם אתם עוברים דירה, משפצים את הבית או בא לכם עיצוב חדש וקלאסי תחשבו על רצפת פרקטים שהם מתאימים מאד לכל חלל הם מעניקים מראה חמים וביתי, וגם יוצרים אוירה מעוצבת וייחודית.

במידה ואתם מתגוררים בעיר אילת ואזור הדרום בישראל פרקטים הם מוצר מומלץ מאד לעיצוב הבית שלכם מכייון שהם עמידים לכל טמפרטורה ושומרים על מראה אחיד לאורך שנים רבות.

פרקטים – באילת איזה סוג מתאים לכם ?

אם אתם מתכוונים להתקין רצפת פרקטים באילת עשו קצת מחקר מקדים והכירו מראש את סוגי הפרקטים הקיימים ואת טווח המחירים.

כיום קיימים אינספור סוגים וחומרי גלם שמהם עשויים פרקטים לרוב מדובר על פרקטים עשויים למינציה סוג פלסטיק או פרקטים מעץ.

גם פרקטים מעץ מחולקים לסוגים וקטגוריות לפי צבעים, איכות העץ, מראה וטקסטורה מיוחדת וטבעית. 

פרקטים מעץ מלא באילת –

בחירת פרקטים מעץ היא בחירה נפוצה מאגד ונחשבת לוותיקה ביותר. פרקטים מעץ באילת מגיעים ללא עיבוד תעשייתי מיוחד מגיעים במרקם חלק מחוספס וניתן לבחור אותם לפי סוג וצבעים שונים והם עמידים לאורך שנים רבות.

רצפת פרקטים בנויה על משטחים ופלטות עץ לסוגי העץ יש גם חשיבות מדובר בעץ אלון, עץ דובדבן או עצים שונים.

פרקטים מעץ מעניקים לחלל מראה אסתטי וטבעי עם גימור חלק ונעים ומתאימים לכל חדרי הבית וגם למשרדים. 

פרקטים סינטטיים באילת –

פרקטים סינטטים עשויים למינציה הם פרקטים מלאכותיים הדומים מאד לפרקטים מעץ מבחינת מראה אך לא מבחינת עיסוק, צריך לשמור עליהם על ידי נקיון עדין ולא להשתמש עם חומרי נקיון על מנת לשמור על מראה טבעי.

מבחינת מחיר מדובר בסוג פרקטים זולים יותר המיוצרים במפעלים תעשייתיים ומתאימים יותר לקהל הרחב, בהשוואה לפרקטים עשויים עץ מלא שהם יקרים מאד . 

סוגי גימור של פרקטים – 

קייימים סוגים שונים של גימור פרקטים וגם הם תלויים כמובן בתקציב ובבחירה שלכם, גימור שמן מיועד להגן על הפרקט מאקלים, איטום נוזלים וספיגת נוזלים ומעניק אוירה טבעית.

גימור פרקטים על ידי לקה מעניק מראה נקי עם שכבת הגנה אוטמת וכך הוא מונע ספיגה של אבק ולכלוך.

לסיכום, 

פרקטים באילת מיועדים לאנשים שאוהבים אוירה חמימה, ביתית ומעוצבת ויש לשמור על תחזוקה שלהם ושגרת ניקיון מתאימה על מנת לשמור על מראה טבעי ואחיד לאורך שנים.