כיום ריצוף קרמיקה מציע מגוון רחב של טקסטורות, גדלים, צורות וחומרים שונים שיכולים להעניק לנו מראה ביתי או מראה יוקרתי של ממש בשילוב עם חומרי גלם איכותיים המשמרים את המראה לאורך שנים.

אז אם ממש עכשיו עוברים דירה חדשה, בדיוק סיימתם  את שלב השלד, משפצים את הבית הקיים או שבא לכם פשוט לחדש את סוג הקרמיקה הישנה, קחו בחשבון שיהיה עליכם לבחור בקרוב את סוג קרמיקה המתאימה לכם ועתיד להיות הריצוף בבית החדש שלכם.

מאמר זה יסקור בפניכם את מהי קרמיקה באילת ואיזה סוג עדיף לכם לבחור.

בחירת קרמיקה באילת

בבחירת  קרמיקה באילת  יש לבחור קודם כל בסוג קרמיקה איכותית ועמידה וכמובן יש לקחת בחשבון גם את סוגיית הטמפרטורה ומזג האוויר החמה בעיר לכן אין להתפשר על איכות הקרמיקה ובדיקה אם היא מתאימה לטמפרטורה החמה.

קרמיקה צריכה להיות חזקה מאוד על מנת שנוכל להישאר בביתנו לשנים רבות ולא תיסדק עם מנפילות שטחיות של רהיטים וחפצים שונים ולכן חשוב לבחור את חומרי הגלם האידיאלים והמתאימים ביותר. 

קרמיקה באילת תהליך ייצור –

השימוש בקרמיקה בשנים האחרונות מקובל גם בעיצוב וילות, בתים, חיפוי במטבחים וגם מקומות ציבוריים וזאת מכיוון ש רצפת קרמיקה נחשבת לגישה ויחסית זולה ולכן היא מתאימה לכל חדר בבית ולכל חלל.

קרמיקה מיוצרת במפעלים תעשייתיים מסוגי חומרים שונים וניתן להשתמש בה בחדרי הבית, מפעלים, משרדים ועד שימוש אביזרי אומנות ועיצוב.

קרמיקה עשויה מחומר פורצלני עשויה משתי שכבות-  שכבת בטון ושכבת זכוכית בשם "גלזורה"

קרמיקה באילת – מבחר של סוגים

כיום הקרמיקה מגיעה במגוון גדלים, צורות ריבועים או מלבן, טקסטורות וצבעים ועד קרמיקה מצוירת או בגוון אחיד. גימור הקרמיקה יכול להיות בצבע טבעי, מחוספס או מבריק וכמו כן היא מגיעה גם בגוון שונה של ברק מבריק או מט לבחירתכם.

קרמיקה באילת –  גרניט פורצלן

גרניט פורצלן הוא אריח קרמיקה פורצלני שנחשב לסוג הקרמיקה הפופולרי ביותר כיום.

מדובר ברצפת קרמיקה לא מזוגגת ועמידה מאד לאורך שנים, ניתן ללטש אותה וכך היא תיצור יותר ברק.

קרמיקה גרניט פורצלן עמידה מאוד בפני מפגעים ואינה נשברת מהר, היא עמידה בפני נוזלים, טמפרטורות ומים ולכן ניתן למצוא אותה במיוחד בחדרי אמבטיות, חדרי אמבטיה ושירותים, מבטחים ניתן להתאים גרניט פורצלן לכל חלל ולכל צורך.

קרמיקה באילת מחיר

טווח המחירים של קרמיקה משתנה בהתאם לסוג, כמות וגודל המתבקש וכמובן בזמן עבודה הכולל של הקבלן בניין.